Nasze studia wygrały dla UJ miano najlepszej uczelni o profilu ogólnoakademickim kształcącej na kierunku turystycznym

AKTUALIZACJA: pierwsze miejsce także w roku 2020!

28 maja 2019 odbyła się gala wręczenia dyplomów najlepszym uczelniom kształcącym na kierunkach turystycznych tegorocznego Rankingu Szkół Wyższych, przygotowanego przez redakcję „Wiadomości Turystycznych”.

Instytut Przedsiębiorczości na gali reprezentowała prof. Małgorzata Bednarczyk oraz prof. Aleksander Panasiuk, którzy odebrali dyplom dla Uniwersytetu Jagiellońskiego jako najlepszej uczelni o profilu ogólnoakademickim.

To wyróżnienie zdobyliśmy dla UJ naszymi studiami magisterskimi: Zarządzanie w turystyce.

szczegóły: Wiadomości Turystyczne