Jak zostać medialnym ninją #15: Maciej Miłkowski

Akademia Social Ninja zaprasza na kolejną prelekcję. Tym razem spotkanie z MACIEJEM MIŁKOWSKIM z agendji reklamowej imTU

Będzie o tym, jak prowadzić skutecznie swoje kanały i budować silną markę oraz jak działają agencje reklamowe. Dowiemy się również:
✔️Jak tworzyć kampanie reklamowe - o czym pamiętać, a czego unikać
✔️Jakie cele realizują agencje reklamowe i od czego zacząć
✔️Skąd wiemy, ze prowadzimy kanały dobrze i treści podobają się odbiorcom
✔️Gdzie poza Facebookiem warto się promować
... i nie tylko!

👤 Maciej Miłkowski - założyciel i CEO agencji reklamowej imTU, zajmującej się m.in. kanałami rozpoznawalnej w Krakowie restauracji Veganic czy takich sklepów jak PBS Mrówka czy ABM S.A. W agencji nadzoruje działania i wyznacza cele, a we wszystko co robi wkłada całe swoje serce. Dba o każdy projekt, by wszyscy Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani, czego skuteczność potwierdza rosnące grono stałych klientów. W wolnym czasie poświęca czas muzyce (zwłaszcza gitarze 🎸), co zmotywowało go do założenia 7 lat temu szkoły Gitarowelove!

🗓 Prelekcja odbędzie się 10 grudnia o godzinie 18:00 w sali 0.304 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.