Jak zostać medialnym ninją? #16: Grafika ze studium graficznym Spaced

Jeśli chcesz zrobić wreszcie grafikę, z której będziesz zadowolony, ale nie wiesz od czego zacząć? A może już coś tworzysz, ale nie jesteś pewien czy idziesz w dobra stronę? Jeśli tak, koniecznie wpadnij na nasze pierwsze w 2020 roku wydarzenie - spotkanie z założycielkami spaced / studio graficzne! 💥

📲 To już kolejne wydarzenie z serii „Jak zostać medialnym ninją” ciesząca się popularnością nie tylko wśród studentów! Załoga studia graficznego Spaced opowie nam jak zacząć zabawę z grafiką (w stopniu bardziej zaawansowanym niż przy użyciu Painta). Dowiemy się również:
✔️ Jak zrobić grafikę, która będzie interesująca dla odbiorcy
✔️ Czego unikać, a co jest kluczowe przy tworzeniu grafik
✔️ Jakie programy graficzne warto poznać
✔️ Skąd czerpać inspiracje gdy pojawi się blokada twórcza
... i nie tylko!

👤 spaced / studio graficzne - to dwuosobowy team projektowy w składzie Klaudia Kuśnierz oraz Barbara Szczepanek. Dziewczyny tworzą odważne i niekonwencjonalne rozwiązania projektowe. Lubią wyzwania. Uwielbiają rysować! W ich projektach często pojawiają się elementy ilustracyjne, dzięki czemu finalne projekty wyróżniają się na tle konkurencji. Zagłębiają się też coraz bardziej w świat animacji, by czarować niesamowite rzeczy. Projektują m.in. loga, identyfikacje wizualne, plakaty i wiele innych ciekawych rzeczy. Mimo młodego wieku studia, maja już na koncie wiele projektów dla takich klientów jak Akademia Sukcesu, Czwarta Podłoga, Vincent, Silvair czy Pol-Med Plus.

🗓 Prelekcja odbędzie się 14 stycznia o godzinie 18:15 w sali 0.304 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej.

Już dziś zarezerwuj czas i wpadnij na spotkanie z Spaced! 👋🏼

Wstęp na wydarzenie jest wolny i nie wymaga rejestracji 😉

wydarzenie na FB