Startujemy! Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 w Instytucie Przedsiębiorczości

Zapraszamy na spotkanie inauguracyjne studentów pierwszego roku studiów uzupełniających magisterskich prowadzonych przez Instytut Przedsiębiorczości UJ.

W czasie spotkania przedstawimy nasz Instytut oraz możliwości rozwoju dostępne dla studentów. Omówimy też kwestie techniczne dotyczące studiowania w najbliższym semestrze.

Spotkanie odbędzie się 2 października (piątek) w godzinach 10:00-12:00, w aplikacji MS Teams. Link do spotkania zostanie wysłany na maile studenckie w czwartek rano.

Przypominamy o konieczności aktywowania poczty UJ. Za jej pośrednictwem możliwe jest zainstalowanie aplikacji MS Teams oraz zalogowanie się do niej. Uczestnictwo w inauguracji (i później w zajęciach) możliwe jest wyłącznie po zalogowaniu z konta studenckiego.

Cieszymy się na pierwsze z Wami spotkanie!