Nagroda im. H. Jordana dla naszych studentów

Z radością i dumą informujemy, że w tegorocznej edycji nagrody im. Henryka Jordana otrzymała aż trójka studentów naszego Instytutu. Są to:

1. pierwsze miejsce: Dominik Czaja (reprezentant Polski w wioślarstwie na Igrzyskach XXXII Olimpiady Tokio 2020)
  2. drugie miejsce ex æquo: Aleksandra Jarecka (reprezentantka Polski w szpadzie na Igrzyskach XXXII Olimpiady Tokio 2020)
  3. drugie miejsce ex æquo: Sylwia Zyzańska (reprezentantka Polski w łucznictwie na Igrzyskach XXXII Olimpiady Tokio 2020)

GRATULACJE!

Nagrodę tę może otrzymać student lub doktorant, który w danym roku akademickim osiągnął wybitne sukcesy sportowe oraz wykazuje się nienaganną postawą etyczno-moralną. Nagrodę przyznaje Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego.