Konferencja „Wyzwania i perspektywy współczesnej turystyki”

Zakład Przedsiębiorczości w Turystyce Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Katedrą Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wspólnie mają zaszczyt zaprosić na VI Ogólnopolską Konferencję Katedr i Zakładów Turystyki i Rekreacji Państwowych Szkół Wyższych „Wyzwania i perspektywy współczesnej turystyki”, która odbędzie się w Krakowie 22-23 października 2018 roku.

Celem konferencji jest integracja środowiska naukowego oraz pogłębiona dyskusja na rzecz wypracowania wniosków znaczących dla rozwoju nauki i aplikacyjnych dla branży turystycznej.

Inauguracja wydarzenia zaplanowana jest na godzinę 10:00, dnia 22 października 2018 roku w sali Bobrzyńskiego Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Jagiellońskiej 15, gdzie odbywać będą się obrady pierwszego dnia konferencji.

Niniejszym zapraszamy również 23 października 2018 na kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ulicy Rakowickiej 27, gdzie w Sali Senackiej w Budynku Głównym o godzinie 9:00 rozpocznie się drugi dzień konferencji.

Program konferencji.

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia: https://zkt2018.syskonf.pl/

Organizatorzy:

Zakład Przedsiębiorczości w Turystyce Uniwersytetu Jagiellońskiego

Katedra Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Partnerzy:

Instytut Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego

Małopolska Organizacja Turystyczna

Hotel Europejski

Wydarzenie swoimi patronatami objęli:

Marszałek Województwa Małopolskiego p. Jacek Krupa

Prezydent Miasta Krakowa prof. dr hab. Jacek Majchrowski