Aktulaności naukowe

Artykuł dr hab. Marty Janoszki, prof. UJ w International Marketing Review

28.05.2021
więcej o Artykuł dr hab. Marty Janoszki, prof. UJ w International Marketing Review
Cykl monografii naukowych TURYSTYKA W NAUKACH SPOŁECZNYCH

16.11.2020
Z przyjemnością prezentujemy nasze najnowsze monografie związane z Konferencją Turystyka w Naukach Społecznych
więcej o Cykl monografii naukowych TURYSTYKA W NAUKACH SPOŁECZNYCH
Spotkanie autorskie dr Danuty Glondys i prof. Małgorzaty Bednarczyk

10.11.2020
Zapraszamy na spotkanie autorskie: 26 XI 2020, godzina 17:00
więcej o Spotkanie autorskie dr Danuty Glondys i prof. Małgorzaty Bednarczyk
Publikacja pracowników Instytutu w European Sport Management Quarterly

09.11.2020
W European Sport Management Quarterly ukazał się właśnie artykuł dr Karoliny Nessel i mgra Szczepana Kościołka: The total sporting arms race: benchmarking the efficiency of public expenditure on sports in EU countries.
więcej o Publikacja pracowników Instytutu w European Sport Management Quarterly
Młodzi o Sporcie 2020: Zarządzanie z kodeksem

29.09.2020
Z przyjemnością informujemy o ukazaniu się ósmej już pozycji z cyklu Młodzi o sporcie
więcej o Młodzi o Sporcie 2020: Zarządzanie z kodeksem
E-przedsiębiorczość. Zasady i praktyka

17.09.2019
Oto najnowsza monografia pracowników i współpracowników Instytutu Przedsiębiorczości: E-przedsiębiorczość. Zasady i praktyka, (red.) Małgorzata Bednarczyk, Marta Najda-Janoszka, Sebastian Kopera. Publikacja ukazała się nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o E-przedsiębiorczość. Zasady i praktyka

29.01.2019
więcej o VI Konferencja Naukowa Młodzi o Sporcie: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie
Konferencja „Wyzwania i perspektywy współczesnej turystyki”

05.10.2018
Zakład Przedsiębiorczości w Turystyce Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Katedrą Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wspólnie mają zaszczyt zaprosić na VI Ogólnopolską Konferencję Katedr i Zakładów Turystyki i Rekreacji Państwowych Szkół Wyższych „Wyzwania i perspektywy współczesnej turystyki”, która odbędzie się w Krakowie 22-23 października 2018 roku.
więcej o Konferencja „Wyzwania i perspektywy współczesnej turystyki”
Konferencje wakacyjne 2018

25.09.2018
Wakacje to także czas konferencji naukowych.
więcej o Konferencje wakacyjne 2018
VI OGÓLNOKRAJOWA KONFERENCJA NAUKOWA  Z CYKLU  „Dylematy współczesnego zarządzania"

01.07.2018
Instytut Przedsiębiorczości UJ wraz z partnerami (Akademią Wojsk Lądowych we Wrocławiu, Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Uniwersytetem Szczecińskim oraz Uniwersytetem w Poznaniu) był organizatorem VI OGÓLNOKRAJOWEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ z cyklu „Dylematy współczesnego zarządzania”
więcej o VI OGÓLNOKRAJOWA KONFERENCJA NAUKOWA Z CYKLU „Dylematy współczesnego zarządzania"
Visiting lecturer - Professor Dipra Jha

01.07.2018
W dniu 26 kwietnia (czwartek) będziemy gościć prof. Dipra Jha z University of Nebraska USA, który prowadzi badania w obszarze sektora turystyki (w szczególności luxury tourism). O godzinie 11.30 wygłosi wykład gościnny w Sali 0.304 na temat turystyki w Nebrasce. Zapraszamy.
więcej o Visiting lecturer - Professor Dipra Jha
Nation branding in the digital era

01.07.2018
W dniu 18 kwietnia o godz. 12.20 w Sali 3.112 odbędzie się gościnny wykład, który wygłosi dr Bianca Cheregi z SNSPA z Bukaresztu – naszej partnerskiej uczelni. Temat: Nation branding in the digital era. Zapraszamy
więcej o Nation branding in the digital era
X Ogólnopolska Konferencja Naukowa MARKETING TURYSTYCZNY

13.04.2018
Instytut Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Oddziałem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Szczecinie zaprasza do udziału w X Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. "Marketing turystyczny", która odbędzie się w dniach 28-29 maja 2018 roku w GOLDEN TULIP MIEDZYZDROJE RESIDENCE w Międzyzdrojach.
więcej o X Ogólnopolska Konferencja Naukowa MARKETING TURYSTYCZNY

03.04.2018
Zapraszamy na wykład gościny prof. Marco Celdran Bernabeu z Uniwersidad de Alicante nt "Spain and Alicante as tourism destinations". Wykład odbędzie się 4 kwietnia 2018 o godzinie 9.45 w sali 3.112.
więcej o Wykład gościny prof. Marco Celdran Bernabeu z Universidad de Alicante: Spain and Alicante as tourism destinations

19.03.2018
Dr hab. Marta Najda-Janoszka została zaproszona jako Key Note Speaker na Forum Turystyki zorganizowane przez Klaipeda University 9 marca 2018. Temat wygłoszonego wykładu gościnnego: Towards creativity in tourism - shifts in the competency profile.
więcej o Dr hab. Marta Najda-Janoszka jako Key Note Speaker na Forum Turystyki organizowanym przez Klaipeda University.