Aktulaności naukowe

E-przedsiębiorczość. Zasady i praktyka

17.09.2019
Oto najnowsza monografia pracowników i współpracowników Instytutu Przedsiębiorczości: E-przedsiębiorczość. Zasady i praktyka, (red.) Małgorzata Bednarczyk, Marta Najda-Janoszka, Sebastian Kopera. Publikacja ukazała się nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o E-przedsiębiorczość. Zasady i praktyka

29.01.2019
więcej o VI Konferencja Naukowa Młodzi o Sporcie: Praca na medal - czyli perspektywy rozwoju w sporcie

Konferencja „Wyzwania i perspektywy współczesnej turystyki”

05.10.2018
Zakład Przedsiębiorczości w Turystyce Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Katedrą Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wspólnie mają zaszczyt zaprosić na VI Ogólnopolską Konferencję Katedr i Zakładów Turystyki i Rekreacji Państwowych Szkół Wyższych „Wyzwania i perspektywy współczesnej turystyki”, która odbędzie się w Krakowie 22-23 października 2018 roku.
więcej o Konferencja „Wyzwania i perspektywy współczesnej turystyki”

Konferencje wakacyjne 2018

25.09.2018
Wakacje to także czas konferencji naukowych.
więcej o Konferencje wakacyjne 2018

01.07.2018
Instytut Przedsiębiorczości UJ wraz z partnerami (Akademią Wojsk Lądowych we Wrocławiu, Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Uniwersytetem Szczecińskim oraz Uniwersytetem w Poznaniu) był organizatorem VI OGÓLNOKRAJOWEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ z cyklu „Dylematy współczesnego zarządzania”
więcej o VI OGÓLNOKRAJOWA KONFERENCJA NAUKOWA Z CYKLU „Dylematy współczesnego zarządzania"

Visiting lecturer - Professor Dipra Jha

01.07.2018
W dniu 26 kwietnia (czwartek) będziemy gościć prof. Dipra Jha z University of Nebraska USA, który prowadzi badania w obszarze sektora turystyki (w szczególności luxury tourism). O godzinie 11.30 wygłosi wykład gościnny w Sali 0.304 na temat turystyki w Nebrasce. Zapraszamy.
więcej o Visiting lecturer - Professor Dipra Jha

Nation branding in the digital era

01.07.2018
W dniu 18 kwietnia o godz. 12.20 w Sali 3.112 odbędzie się gościnny wykład, który wygłosi dr Bianca Cheregi z SNSPA z Bukaresztu – naszej partnerskiej uczelni. Temat: Nation branding in the digital era. Zapraszamy
więcej o Nation branding in the digital era

X Ogólnopolska Konferencja Naukowa MARKETING TURYSTYCZNY

13.04.2018
Instytut Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z Oddziałem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Szczecinie zaprasza do udziału w X Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. "Marketing turystyczny", która odbędzie się w dniach 28-29 maja 2018 roku w GOLDEN TULIP MIEDZYZDROJE RESIDENCE w Międzyzdrojach.
więcej o X Ogólnopolska Konferencja Naukowa MARKETING TURYSTYCZNY

03.04.2018
Zapraszamy na wykład gościny prof. Marco Celdran Bernabeu z Uniwersidad de Alicante nt "Spain and Alicante as tourism destinations". Wykład odbędzie się 4 kwietnia 2018 o godzinie 9.45 w sali 3.112.
więcej o Wykład gościny prof. Marco Celdran Bernabeu z Universidad de Alicante: Spain and Alicante as tourism destinations

19.03.2018
Dr hab. Marta Najda-Janoszka została zaproszona jako Key Note Speaker na Forum Turystyki zorganizowane przez Klaipeda University 9 marca 2018. Temat wygłoszonego wykładu gościnnego: Towards creativity in tourism - shifts in the competency profile.
więcej o Dr hab. Marta Najda-Janoszka jako Key Note Speaker na Forum Turystyki organizowanym przez Klaipeda University.

Habilitacja dr Małgorzaty Kurleto

28.12.2017
23 listopada 2017 r. uchwałą Rady Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dr Małgorzata Kurleto otrzymała stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu.
więcej o Habilitacja dr Małgorzaty Kurleto

Habilitacja dr Marty Najdy-Janoszki

14.12.2017
27 lutego 2017 r. uchwałą Rady Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dr Marta Najda-Janoszka otrzymała stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu.
więcej o Habilitacja dr Marty Najdy-Janoszki

Publikacja Młodzi o sporcie 2017

14.12.2017
Z dumą informujemy o ukazaniu się piątej już pozycji z cyklu Młodzi o sporcie