Przejdź do głównej treści

Dzień Sportu

Wydziałowy Dzień Sportu, organizowany przez Koło Naukowe Managerów Sportu UJ oraz Instytut Przedsiębiorczości UJ, jest wydarzeniem skierowanym do wszystkich entuzjastów sportu studiujących i pracujących na Wydziale Zarządzania Komunikacji Społecznej UJ. Celem imprezy jest integracja studentów i wykładowców w duchu sportowej rywalizacji z poszanowaniem zasad fair play.

Po raz pierwszy Wydziałowy Dzień Sportu odbył się w 2015 roku. Wydarzenie kontynuuje tradycję rozpoczętą przez katedralne Dni Sportu, organizowane we wcześniejszych latach przez Katedrę Zarządzania w Turystyce.

Impreza odbywa się w maju w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji Kolna. Drużyny mieszane złożone ze studentów i pracowników Wydziału rywalizują w zawodach piłkarskich, siatkarskich, koszykarskich, a nawet w przeciąganiu liny. Przy okazji wydarzenia odbywają się też pokazy specjalne prezentujące sporty niszowe, takie jak lacrosse.

W turnieju nie ma przegranych. Każdy może liczyć na atrakcyjne nagrody oraz wspólną zabawę przy grillu po zakończeniu zawodów.