Przejdź do głównej treści

Konsultacje pracowników Instytutu

 

Dyżury pracowników Instytutu Przedsiębiorczości

 w semestrze letnim 2019/2020 

Wykładowca

Termin konsultacji

prof. dr hab. Małgorzata Bednarczyk

Środa 15.00-16.00

m.bednarczyk@uj.edu.pl

prof. dr hab. Aleksander Panasiuk

Środa 17.03., 8.04., 22.04., 27.05., 10.06.

godz. 9.00-10.00

czwartek 18.03., 9.04. 23.04., 28.05.

godz. 10.15-11 .00

oraz w dodatkowych terminach według szczegółowego harmonogramu na USOS.

aleksander.panasiuk@uj.edu.pl

dr hab. Jarema Batorski, prof. UJ

Środa 18.15-19.15

j.batorski@uj.edu.pl

dr hab. Małgorzata Kurleto, prof. UJ

Czwartek

godz. 20.00-21.00

m.kurleto@uj.edu.pl

dr hab. Marta Najda-Janoszka, prof. UJ

Czwartek godz. 12.10-13.10

marta.najda-janoszka@uj.edu.pl

dr hab. inż. Ewa Wszendybył-Skulska, prof. UJ

Środa 15.00-16.00

e.wszendybyl-skulska@uj.edu.pl

dr hab. Grzegorz Sroślak

Środa 10.45-11.45

grzegorzsroslak@op.pl

dr hab. Marek Zawartka

Środa 12.00-13.00

marek.zawartka@op.pl

dr Jacek Gancarczyk

środa 13.00-14.00 (do 25.03.2020)

wtorek 17.45-18.45 (od 31.03.2020)

jacek.gancarczyk@uj.edu.pl

dr Sebastian Kopera

Środa 12.30-13.30

sebastian.kopera@uj.edu.pl

dr Karolina Nessel

mailowo: karolina.nessel@uj.edu.pl

możliwość rozmowy przez Skype: czwartek 14.30-15.30 (konieczność zgłoszenia mailowego do godziny 22.00 w poprzedzającą środę

dr Igor Perechuda

wtorek 13.45 do 14.45

igor.perechuda@uj.edu.pl

mgr Joanna Cebulak

środa godz. 11:45 do 12:45

joanna.cebulak@uj.edu.pl

mgr Szczepan Kościółek

poniedziałek godz.12:00-13.00

szczepan.kosciolek@uj.edu.pl

mgr Wojciech Słoń

Czwartek 10.00 -11.00

wojciech.slon@uj.edu.pl