Jubileusz Profesor Małgorzaty Bednarczyk oraz Instytutu Przedsiębiorczości

21 maja 2021 r. oficjalnie uczciliśmy Jubileusz 45-lecia pracy naukowej prof. dr hab. Małgorzaty Bednarczyk oraz 20-lecie Instytutu Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Z tej okazji odbyła się przede wszystkim Międzynarodowa Konferencja Naukowa E-Management: Managing Organizations in a Digital Age. W wydarzeniu udział wzięło wielu wybitnych specjalistów zajmujących się e-zarządzaniem naukowo i w praktyce, m.in.:  Profesor Susan Martin, Profesor Vanda Marakova, Profesor Joerg Freiling, Profesor Wojciech Czakon, Doktor Sebastian Grabowski, Magister Rafal Dados, Profesor Czeslaw Mesjasz, Profesor Marzanna Katarzyna Witek-Hajduk, Doktor Anna Gródecka, Doktor Anna Napiórkowska, Magister Szymon Tochowicz, , Magister Juliusz Lerman, Profesor Agnieszka Kister, , Profesor Alina Kozarkiewicz, Profesor Monika Łada, Profesor Małgorzata Kurleto, Profesor Marcin Komańda, Profesor Wojciech Zysk, Profesor Julita Wasilczuk, Doktor Agnieszka Kabalska, Magister Adam Jezierski. Moderatorami sesji byli: Profesor Aleksander Panasiuk, , Profesor Jadwiga Berbeka, Profesor Marta Gancarczyk oraz Profesor Krzysztof Wach. Ważną i wzruszającą częścią konferencji były gratulacje Władz Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej i wspomnienia Absolwentów. Byli z nami również liczni Współpracownicy Instytutu ze świata nauki i biznesu, Członkowie Rady Doskonałości Naukowej Nauk o Zarządzaniu i Jakości, Przedstawiciele Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Dziękujemy wszystkim naszym gościom za wyjątkowe adresy skierowane do Pani Profesor Małgorzaty Bednarczyk, jak i do Instytutu Przedsiębiorczości.

Czekamy na kolejne jubileusze!